KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12433005
nr 1243 3005
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Akvarell, Fönster, signerad, 39x29
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
måndag 25 mars 2019
kl 20:24:48